Бізнесмени-філантропи з України взяли участь в Благодійному вечорі на підтримку УКУ в Нью-Йорку

Лис
IMG_8958

Близько сорока бізнесменів та філантропів зі Львова, друзів Українського Католицького Університетувідвідали Нью-Йорк та взяти участь в Благодійному вечорі на підтримку УКУ, який відбувся в готелі «Рузвельт» 2 листопада.

За словами учасників, цей рік особливий: «УКУ розпочав публічну фазу Капітальної кампанії розвитку Університету, яка включає будівництво нового студентського містечка та створення нових академічних програм”.

Львівські бізнесмени відгукнулися на запрошення владики Бориса Ґудзяка, президента УКУ, відвідали Нью-Йорк і зустрітися з тими, хто як і вони, вірить в УКУ, поділяє ідеї та цінності університету, і підтримує його вже протягом багатьох років.

«Ці молоді люди пожертвували свій час та гроші, їхня присутність в готелі «Рузвельт» є яскравим свідченням, що УКУ необхідний для України, – наголосив владика Борис Ґудзяк. –Ми мріяли про те, щоб успішний український бізнес тягнувся до якісної освіти вільної від корупції. Бізнес бачить в УКУ гарантію багатої і процвітаючої країни».