Студенти УКУ особисто подякували фундаторам своїх стипендій

Лют
dsc_1398

У переддень Стрітення Господнього і завершення різдвяного циклу в Українському католицькому університеті відбулася спільна коляда всіх фундаторів стипендій університету та їхніх стипендіатів.

Цьогорічний вечір «Прощання з колядою» став символом жертовності, радості і доброти, а також слушною нагодою для того, щоб зібратися разом і побажати один одному миру, злагоди і Божого благословення.

«Від імені ректорату висловлюю Вам глибоку вдячність за велику підтримку нашого Університету, яку ми високо цінуємо. Без неї здійснення наших планів та задумів було б неможливим. Ви даєте прекрасний приклад, як будувати майбутнє. Сьогоднішній вечір дарує нам надію. А кожний подарунок, усмішка відбудовує те, що ворог хоче зруйнувати. Зичу Вам здоров’я, у всіх Ваших благородних починаннях та щастя в родинах», – зі словами подяки звернувся до фундаторів ректор о. Богдан Прах.

dsc_1419

«Стипендійна підтримка студента це дуже дієва допомога конкретній талановитій молодій особі та Університету в цілому. Є декілька опцій заснування стипендій для студента УКУ: перша – покрити повну вартість навчання, оплату за проживання в Колегіумі УКУ за рік, витрати на харчування, книжки, навчальне спорядження і транспортні витрати; друга – покрити повну вартість навчання за один навчальний рік і третя – покрити вартість навчання за семестр. Ми запрошуємо фундаторів підтримати студентів у найзручніший для них спосіб, – розповідає керівник відділу розвитку УКУ Ольга Зарічинська.

До слова, на 2014 -2015 навчальний рік фундатори заснували 61 стипендію для студентів УКУ.