VIII Благодійний Фольк-Баль ” Перелаз’ “

Тра
Флаєр (Перелаз)(3)

Від імені спільноти Українського Католицького Університету та Львівського кола приятелів УКУ щиросердечно запрошуємо взяти участь в VIIІ-му  Благодійному Фольк-Балі «Перелаз’» – колоритній забаві задля збору коштів на стипендії для кращих студентів Університету.

Неділя, 31 травня 2015 року, 16:30 у приміщенні Філософсько-богословському корпусі УКУ (Львів, вул. Хурорівка 35а)

На Вас чекають: виступ зіркового гостя, гуртів автентичної музики, гостина, танці та окрема програма для дітей.

Отримати перепустку на Баль або почути відповіді на свої запитання Ви зможете, зателефонувавши за номером: (096)963-39-88 чи безпосередньо завітавши за адресою: вул. І. Свєнціцького, 17, офіс №311 (відділ розвитку).

Більш детальну інформацію Ви зможете знайтитут

P.S. «Вишиваний» стрій-код, усмішки та гарний настрій – обов’язкові умови Вашої участі у Балю