Посвячення новозбудованого храму Святої Софії – Премудрості Божої

Вер
запрошення укр

У цей завершальний рік Кампанії розвитку УКУ, хочемо запросити Вас приєднатися до кола ктиторів і фундаторів університетського  храму Святої Софії Премудрості Божої, заклавши у його будову свою «фундаторську цеглинку».

Складаючи пожертву у сумі 5,000 USD/6,000 CAD або 10,000 USD/12,000 CAD, Ви отримаєте унікальну нагоду вписати Ваше ім’я чи ім’я Ваших рідних в історію храму УКУ на окремій «цеглинці», яка назавжди залишиться в його стінах для вдячної молитви і пам’яті майбутніх поколінь.

Якщо Ви складете свій дар до 1 серпня 2016 року, Ви зможете побачити свої «цеглинки» на стінах церкви у день її посвячення Блаженнішим Патріархом Святославом 11 вересня.

Запрошуємо Вас скористатися цією унікальною нагодою стати будівничими університетського храму УКУ !

*Кількість “фундаторських цеглинок” – обмежена!

Скласти пожертву на “фундаторську цеглинку” Ви можете у найбільш зручний для Вас спосіб:

В Україні

В Канаді

В США

З Божою ласкою і Вашою відданою підтримкою, УКУ бажав великого і багато досягнув за час своєї Кампанії розвитку (2010-2016). Віримо і надіємося, що з Божою милістю і Вашою добродійністю осягнемо усі поставлені цілі.

Імена меценатів, які склали на розбудову і розвиток УКУ $25,000 і більше, будуть вшановані і закарбовані на пам’ятній таблиці для вдячної пам’яті університетської спільноти після завершення Кампанії.

Для отримання детальнішої інформації, будь ласка, звертайтесь:

development@ucu.edu.ua

(032) 240-99-40