Благодійний бенкет та Тихий Аукціон у Лондоні

Чер
London Benket

_______________________________________________________________________________

Український Католицький Університет запрошує друзів та благодійників на Благодійний Бенкет у Лондоні.
_______________________________________________________________________________

Українська Католицька Фундація та Український Інститут у Лондоні організовують  Благодійний Бенкет та Тихий Аукціон на підтримку талановитих та перспективних студентів Українського Католицького Університету, який відбудеться 16 червня 2017 року о 20:00 в залі почесного товариства Ґрейс-Інн (GRAY’S INN Honourable Society, 8 South Square, London).

Grays-Inn-17051photo-credit-Douglas-Fry-Photography

Почесне товариство Ґрейс-Інн – одна із чотирьох адвокатських палат, що об’єднують баррістерів і суддів в Лондоні, задокументована згадка про яку датується 1370 роком.

Президент Українського Католицького Університету,
Владика Борис Ґудзяк,
запрошує Вас відвідати благодійний бенкет
та підтримати талановитих студентів

Запрошений промовець

web-costa-1-rex

Професор Генрі Марш

Маємо приємність повідомити, що нашим почесним гостем та спікером буде Генрі Томас Марш, провідний нейрохірург, піонер неврологічних операцій в Україні

та автор книги «Не нашкодь: Історії про життя, смерть і нейрохірургії» – чесної розповіді про його нелегку роботу. Генрі марш, як близька до України людина, говоритиме про необхідність та важливість кваліфікованої вищої освіти для української молоді.

Музична частина

6d8a057c2762427c6758152de8f74642

Оксана Муха

У Лондоні для нас виступатиме талановита українська співачка Оксана Муха!

Любов до української музики майбутній співачці прищепили Квітка Цісик та Ніна Матвієнко, на піснях яких вона росла. В 2006 році співачка випустила свій перший диск «Галичина», який і вирішив її вокальну кар’єру. В 2010 році випустила сольний запис «RE: SHETO». Окрім України, виступала на сценах Європи та Північної Америки. Оксана Муха є солісткою хорової капели Трембіта, а з 2013 року  учасницею «Проекту Івасюка».

Ведучий вечора

Сергій Притула

Відомий український ведучий та шоумен.

Благодійна пожертва на участь у вечорі та аукціоні: £200

Благодійна пожертва на участь у вечорі, відкритті аукціону та Преміум-коктейлі з членами Почесного комітету: £300

Також Ви можете стати патроном Вечора і взяти участь в ексклюзивній  екскурсії територією товариства Ґрейс-Інн, вечорі, відкритті аукціону та Преміум-коктейлі з членами Почесного комітету: £1000

_______________________________________________________________________________