Дев’ятий Благодійний Вечір УКУ в Києві

Гру

Дорогі друзі!

Запрошуємо відвідати Дев’ятий Благодійний Вечір та Тихий Аукціон для підтримки навчальних програм, студентських стипендій та будівництва нового академічного містечка

Цьогорічний Благодійний Вечір буде приурочено завершенню семилітньої Кампанії Розвитку УКУ (2010-2016). Як результат кампанії, нам вдалося збудувати першу чергу сучасного університетського містечка: Колегіум ім. Патріарха Йосифа Сліпого, Багатофункційний академічний корпус, церкву Софії-Премудрості Божої, освячення якої відбулося 11 вересня цього року. Четвертий будинок – Центр Митрополита Андрея Шептицького – відкриється у вересні 2017 року. Також за ці роки вдалося відкрити нові навчальні програми, створити сталі фонди для підтримки програм і кафедр. Маємо велику надію, що до кінця цього року з Божою поміччю та з підтримкою добрих людей нам вдасться досягти нашої цілі.

Дев’ятий Благодійний Вечір та Тихий Аукціон відбудеться в субота, 3 грудня  2016 року, о 18:45 у Бальній залі Фермонт Гранд Готелю Київ (м. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 1).

Благодійна пожертва на участь у вечорі та аукціоні – 3 000 грн. ( до 15 жовтня 2016р., після – 3 500 грн. )

Благодійна пожертва на участь у вечорі, відкритті аукціону та Преміум-коктейлі з Почесним Комітетом – 4 500 грн. (до 15 жовтня 2016р., після – 5 000 грн.)

banner-kyiv-2016-v2-q-2-_stranytsa_2banner-kyiv-2016-v2-q-2-_stranytsa_3

benkety