II Благодійний Бенкет та Тихий Аукціон в Лондоні

Лип

16 червня в Лондоні у приміщенні Почесного Товариства Grey’s Inn відбувся другий Благодійний Бенкет та Тихий Аукціон під час якого було зібрано 60 000 £.

Спікером на благодійному бенкеті став один з найбільш надихаючих авторів сьогодення, провідний британський нейрохірург Генрі Марш.

Борис Ґудзяк розповів про успіхи Українського Католицького Університету, про студентів, що покликані змінити Україну і та подякував за широку підтримку учасникам благодійного бенкету.

Більш ніж 70 гостей з України, Великої Британії та США відвідали наш захід серед яких  Надзвичайний і Повноважний Посол України в Великій Британії Наталія Галібаренко. Ведучим вечора був відомий український шоумен Сергій Притула, а Оксана Муха зачаровувала гостей своїми піснями.