ЩОРІЧНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ВЕЧІР
та тихий аукціон

НА ПІДТРИМКУ УКРАЇНСЬКОГО КАТОЛИЦЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ

4

грудня

2021

17:00

готель InterContinental Kyiv

4 грудня 2021 року УКУ об’єднає вишукане товариство своїх київських приятелів і благодійників, щоб разом зібрати кошти для талановитих студентів, найкращих викладачів та розвитку нових програм університету!

Запрошуємо до участі наживо!

Торік ми мали теплу онлайнову зустріч, яка показала, що творення спільного блага залежить від людей, а не місця. Ми збагнули цінність живого спілкування і можливості бути поруч з найріднішими й друзями. Потреба набутись разом стала дорогоцінною. Коло київських приятелів УКУ запрошує на Щорічний благодійний вечір та тихий аукціон на підтримку університету, який відбудеться в готелі InterContinental Kyiv.

 

У програмі:

  • Коктейль
  • Тихий та гучний аукціон мистецьких та живих лотів
  • Святкова вечеря та виступ запрошених гостей
  • Музичний гість
  • Натхненна атмосфера
  • Благодійна лотерея

Ведучі вечора

Андрій Гундер

Президент Американської Торговельної Палати в Україні

Юрій Горбунов

Продюсер, телеведучий

ВЕДУЧІ БЛАГОДІЙНОГО ВЕЧОРА УКУ 2021

Олександр Педан

Український шоумен, телеведучий, блогер та багаторічний приятель Українського Католицького Університету.

Ірина Озимок

Засновниця Міжнародного саміту мерів, керівниця програми місцевого економічного розвитку WNISEF. А у далекому 2005 Ірина працювала в УКУ.

учасники відкритого діалогу

Ярослав Грицак

Український науковець, історик і публічний інтелектуал. Доктор історичних наук, професор Українського Католицького Університету. Головний редактор наукового річника «Україна модерна», член редакційної колегії часописів «Ab Imperio», «Judaica Ukrainica», «Критика», «Slavic Review», член наглядової ради журналу «Harvard Ukrainian Studies». Почесний професор НаУКМА.

Пітер Померанцев

Британський публіцист, старший науковий співробітник Університету Джона Хопкінса, Інституту Агори, відомий в Україні як фахівець з інформаційних воєн, експерт з російської пропаганди, який нещодавно випустив свою відому книгу «Це не пропаганда. Подорож на війну проти реальності» українською мовою.

почесні промовці вечора

Блаженніший Святослав Шевчук

Глава УГКЦ, Великий канцлер УКУ

Владика Борис Ґудзяк

Митрополит Української греко-католицької церкви, голова Філадельфійської архиєпархії в США, президент Українського католицького університету.

Ада Роговцева

Народна артистка України, Герой України, лауреатка Шевченківської премії.

ЗАПАЛЮВАТИМУТЬ ВЕЧІРНЮ СЦЕНУ

Bozhyk Duo

Інструментальний проєкт талановитого подружжя музикантів Олександра та Юлії Божик. Вони створять неймовірно віртуозне шоу скрипки та фортепіано.

Уже 14-й рік гості благодійного вечора мають унікальну можливість взяти участь в аукціоні мистецьких творів, який дарує гарну нагоду підтримати УКУ у вишуканий та яскравий спосіб!

Виграний вами лот – це не лише цінний твір та інвестиція в українське мистецтво – це, найперш, інвестиція у чудових студентів та викладачів УКУ, які готові творити наше з Вами успішне завтра!

Для тих, хто хоче випробувати везіння, благодійна лотерея з подарунками від посольств іноземних країн та інших партнерів нашого університет не буде винятком і цього року.

Цього року українці святкують 30 років відновлення Незалежності. Український католицький університет рухає країну вперед: ми створюємо середовище, яке формує молоду еліту. Студенти сьогодні, вже завтра змінюватимуть країну наступні 30 років. УКУ має міцну ідентичність, яку заклав дипломат, економіст та щедрий меценат митрополит Андрей Шептицький майже сторіччя тому. Ми ж запрошуємо творити майбутнє на Благодійному вечорі, продовжуючи традицію меценатства з колом приятелів УКУ.

Благодійна пожертва на участь – 10 000 грн.

Спонсори Благодійного Вечора 2021

darnitsa
darnitsa
WT_LOGO_POS_CMYK

Медіа-партнери

yB2-DYFt

Інформаційні партнери

BUCC_logo_800x520-1-800x520
lvbs_logo
EBA_logo

партнери

Rental Komora Dark

спонсори напоїв

партнери благодійного вечора

т8л
рпр
ом

Більше інформації за телефоном +380976628004

або напишіть нам development@ucu.edu.ua

За додатковою інформацією звертайтесь:

+30969633988     +380965153728

kyiv@ucu.edu.ua

Український Католицький Університет 2022