Добрі новини УКУ

Дорогі друзі!

Презентуємо вашій увазі новий проект “Добрі Новини УКУ”, який стартує в нашому Університеті вже у вересні.

Проект полягає в регулярному поширенні інформації про важливі позитивні зміни, які відбуваються в УКУ та мають безпосередній вплив на українське суспільство. Важливою метою проекту є збільшення кількості осіб, які знають про наш Університет та поділяють наші цінності, і які в майбутньому будуть готові долучитися до його розвитку.

УКУ представляє унікальну для нашої держави модель, коли університет існує виключно за рахунок пожертв людей доброї волі. Це добрий приклад того, як завдяки ініціативі реалізовуються великі проекти. Станом на сьогодні нас підтримує близько 20 000 жертводавців з усього світу. Кількість людей, готових допомогти нам, постійно зростає. Збільшуючи кількість благодійників УКУ, ми гарантуємо фінансову стабільність нашого Університету і підсилюємо подальший ефективний розвиток всіх наших навчальних програм та проектів, закладаємо основу для розвитку нових програм, а також забезпечуємо можливість для найкращих студентів України обирати саме УКУ.

Якщо Ви долучитеся до проекту, то:

– 1 раз на місяць ми будемо надсилати вам одну цікаву “Добру новину” про УКУ;

– Ви формуєте перелік знайомих осіб, які ще не знають про УКУ (бажано 10 осіб), яким протягом пів року 1 раз на місяць будете пересилати “Добру Новину” від нас (через Фейсбук або емейл);

– Через пів року ми будемо просити Вас звернутися до цих 10 осіб із проханням також долучитися до проекту “Добрі новини УКУ” і пересилати наші повідомлення наступним 10 особам з власного кола.

Усі учасники проекту “Добрі новини з УКУ” будуть запрошені на унікальні зустрічі, лекції, майстер-класи за участю викладачів та гостьових лекторів УКУ, зможуть брати участь в розіграшах подарунків та отримають інші цікаві заохочення.

Ви, як частина спільноти нашого Університету, є найсильнішим послом/амбасадором “Добрих новин УКУ”!

Ми довіряємо вам – поділіться доброю новиною про УКУ з тими, кому довіряєте ви!

Стати частиною проекту можна долучившись до ФБ групи проекту: Добрі новини УКУ