Нове Покоління для Нової України

Будівельні проекти

Детальніше

УКУ реалізує унікальний для України проект — будівництво університетського містечка з новими навчальними корпусами, Колегіумом, бібліотекою, церквою та іншими будівлями. Розміщення кампусу біля найбільшого і найдавнішого парку Львова створює унікальну атмосферу та комфортні умови для навчання, про які можна тільки мріяти.

Будівництво університетського містечка – це подія, значення якої виходить далеко за межі самого університету, міста чи навіть країни. Цей унікальний і масштабний проект об’єднує тисячі людей з України та багатьох країн світу, які в різний спосіб долучаються до його реалізації. Так, університетський кампус вже сьогодні стає місцем, де накопичується багатий міжнародний досвід. Зокрема, до розроблення архітектурних проектів нових університетських корпусів були залучені провідні архітектурні фірми світу, серед яких Kallmann McKinnell&Wood Architects, Inc. (Бостон, США), що проектували будівлі для таких університетів, як Гарвард, Єль і Прінстон та Behnisch Architekten (Штутгарт, Німеччина),  що проектували будівлі університету в Балтіморі, Ільменау та громадські бібліотеки Німеччини. Концепцію генерального плану Університетського містечка УКУ розробив професор Орегонського університету Ґеральд Ґаст.

Люди, які безпосередньо займаються пошуками коштів на будівництво кампусу, а також його доброчинці – це велика команда осіб з різних країн та континентів. Тож згідно з планом будівництво буде завершене у 2016 році.

 

 

 

Підтримати будівництво