Церква св. Софії та Духовно-пасторальний центр

Церква св. Софії та Духовно-пасторальний центр (будівництво розпочалося в 2013 році). Церква служитиме центром духовно-просвітницького життя університету. Внутрішня структура храму глибоко символічна, має три рівні, які одночасно представляють різні християнські традиції: єрусалимська крипта Гробу Господнього, римська нижня церква св. Климента Папи і головна церква — Божої Премудрості.

Духовно-пасторальний центр — місце, в якому відбуватимуться публічні лекції, дискусії на релігійну тематику, презентації духовної літератури, виступи та репетиції університетського хору. Духовно-пасторальний відділ є серцевиною духовної формації і психологічної підтримки студентів, викладачів і працівників Університету.

Актуальне про Церкву св. Софії та Духовно-пасторальний центр:

Підтримати