Нове Покоління для Нової України

Добрі новини УКУ

Дорогі друзі!

 

Презентуємо вашій увазі новий проект “Добрі Новини УКУ”, який стартував в нашому Університеті у вересні.

Проект полягає в регулярному поширенні інформації про важливі позитивні зміни, які відбуваються в УКУ та мають безпосередній вплив на українське суспільство. Важливою метою проекту є збільшення кількості осіб, які знають про наш Університет та поділяють наші цінності, і які в майбутньому будуть готові долучитися до його розвитку.

УКУ представляє унікальну для нашої держави модель, коли університет існує виключно за рахунок пожертв людей доброї волі. Це добрий приклад того, як завдяки ініціативі реалізовуються великі проекти. Станом на сьогодні нас підтримує близько 20 000 жертводавців з усього світу. Кількість людей, готових допомогти нам, постійно зростає. Збільшуючи кількість благодійників УКУ, ми гарантуємо фінансову стабільність нашого Університету і підсилюємо подальший ефективний розвиток всіх наших навчальних програм та проектів, закладаємо основу для розвитку нових програм, а також забезпечуємо можливість для найкращих студентів України обирати саме УКУ.

Якщо Ви долучитеся до проекту, то:

Усі учасники проекту “Добрі новини з УКУ” будуть запрошені на унікальні зустрічі, лекції, майстер-класи за участю викладачів та гостьових лекторів УКУ, зможуть брати участь в розіграшах подарунків та отримають інші цікаві заохочення.

Ми довіряємо вам – поділіться доброю новиною про УКУ з тими, кому довіряєте ви!

 

 

Група для координації учасників проекту Добрі новини УКУ