Нове Покоління для Нової України

Заснувати стипендію

Стипендія на навчання в УКУ

 

  • Собівартість року навчання одного студента коштує Університету близько 3 000 $, що є середньою вартістю навчання в українських університетах.
  • Прагнучи зробити освіту доступною для якомога ширшого кола молоді, УКУ просить студентів заплатити за рік навчання 20% від цієї суми.
  • Оскільки Університет не отримує жодного державного фінансування, він потребує допомоги від фундацій та приватних благочинців, щоб покрити цю різницю.
  • Завдяки благочинній підтримці, студенти УКУ отримують повне або часткове звільнення від оплати за навчання, а також кошти на проживання.

 

Способи стипендійної підтримки:

 

Річна стипендія “Плюс”

4 500 у.о.

Покриває повну вартість навчання, оплату за проживання в Колегіумі УКУ за рік, витрати на харчування, книжки, навчальне спорядження і транспортні витрати.

                                                                                                                                                                                        

 

“Для мене УКУ – особливе місце генерування ідей та обміну знань, і академічна стипендія – це мотивація до здобуття знань з особливою ретельністю. Фінансова підтримка сприяє творенню середовища студентів, які мають особливий стимул для здобуття якісної освіти”

Ірина Доброгорська; 2 курс, Історія                 DSC_0692

Річна стипендія

3 000 у.о.

Покриває повну вартість навчання за один навчальний рік.

                                                                                                                                                                                        

 

“Український Католицький Університет – це навчальний заклад європейського зразка на території України. Тут кожен здатний втілити свої ідеї та отримати якісну вищу освіту. В університеті панує атмосфера щирості і довіри. Спонсорська стипендія мотивує мене до ще більшої праці над собою і кращого вивчення академічних предметів, щоб виправдати покладені на мене надії”.

 

RZP_3108     Назар Касперський; 3 курс, Філософсько-богословський факультет

Семестрова стипендія

1 500 у.о.

Покриває вартість навчання за семестр.

                                                                                                                                                                                        

 

“Стипендія – це, насамперед, дар любові і довіри до УКУ і його студентів. У наш час неабияк потрібно відчувати свою важливість, знати те, що ти потрібен, що є люди, яким не байдуже твоє майбутнє, які щиро і правдиво радіють за твої успіхи, які готові підтримати і допомогти. Саме це я зрозуміла і відчула на собі, навчаючись в Українському Католицькому Університеті”

Наталія Катола; 3 курс, Соціальна педагогіка          unnamed

   


Докторський Фонд пам’яті викладача УКУ Богдана Сольчаника

150 000 $

Український Католицький Університет у пам’ять про свого викладача Богдана Сольчаника, героя Небесної Сотні, засновує першу для Університету стипендію для навчання на докторській програмі УКУ. Докторська стипендія імені Богдана Сольчаника присвоюватиметься раз на чотири роки найкращому аспірантові, що писатиме дисертацію на міждисциплінарну тематику. Для заснування сталого фонду, який забезпечить надання стипендії імені Богдана Сольчаника на багато років, УКУ потребує 150 000 $.

Кожен з вас може долучитися до наповнення цього фонду!

                                                                                                                                                                                        

Богдан Сольчаник був молодим науковцем і викладачем УКУ, який був убитий снайпером на Майдані Незалежності в Києві 20 лютого 2014 року під час «Революції гідності». Богдан готувався до захисту дисертації на тему “Виборчі практики в малому західноукраїнському місті 1965–2006 роки”. З перших днів Євромайдану Богдан Сольчаник був у числі тих активістів, які у мирний спосіб відстоювали своє право на гідність та протестували проти режиму Януковича.

Ярослав Грицак, провідний історик Східної Європи, охарактеризував Богдана так: «Ми можемо зараз собі тільки уявляти, як далеко би він пішов у своїй науковій кар’єрі. Іноземним вченим довелося б вивчати напам’ять його прізвище, щоб вимовляти його без помилок на міжнародних наукових конференціях. Його список публікацій був би довгим і багатим на важливі праці. Він мав би влаштоване життя і заслужене визнання. Всього цього уже ніколи не станеться. Куля обірвала його життя».

Заснувати стипендію